FC Zwolle

Dagelijks al het FC Zwolle nieuws voor jou verzameld!

Thomas Buitink (26) stopt per direct met voetballen

VoetbalnieuwsThomas Buitink stopt als professioneel voetballer. Opvallend want de aanvaller is pas sinds 26 jaar oud. Hij geeft er de brui aan nadat zijn aflopende contract bij PEC Zwolle niet zal worden verlengd.

Hij groeide op bij Vitesse en kwam namens de Arnhemmers tot meer dan honderd officiële wedstrijden. Via Fortuna Sittard belandde hij bij PEC in Zwolle, waar hij het afgelopen seizoen slechts tien keer in mocht vallen. Hij ervaarde het voetbaljaar daardoor als ‘een lijdensweg’, zo liet hij weten. Daarom stopt hij nu als prof.

“Het was een moeilijke maar weloverwogen keuze om te stoppen met professioneel voetbal. Maar het is goed zo en ik kijk uit naar wat de toekomst mij te bieden heeft”, aldus Buitink, die recent nog in de belangstelling stond van VVV-Venlo. Hij beslist nu anders.

“Aflopend contract”

Volgens PEC-directeur Gerry Hamstra stopt Buitink omdat de club zijn contract besloot niet te verlengen. “De beslissing die Thomas heeft gemaakt om te stoppen als profvoetballer is een moeilijke maar tevens hele dappere stap, waar we veel waardering voor hebben.”

Ooit stond Buitink bekend als een enorm talent bij Vitesse, waar hij in het profvoetbal direct debuteerde met een hattrick, tegen Heracles Almelo. Het is er mede door blessures nooit echt uitgekomen.

The post Thomas Buitink (26) stopt per direct met voetballen appeared first on Voetbal4U.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *